Strawberry Panic
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Strawbbery Panic Anime RPG o(>.<)o
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hiiiyaaah!^^

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Adeeee.Myu
Dejiko- good friend
Dejiko- good friend
Adeeee.Myu


Mesaje : 57
Data de înscriere : 02/10/2009

Hiiiyaaah!^^ Empty
MesajSubiect: Hiiiyaaah!^^   Hiiiyaaah!^^ Icon_minitimeJoi Oct 08, 2009 3:39 am

Hey youuu!! Smile) Eo sunt Deea[porecla mea e Ghinda] , am 12 ani :-" si sunt din "renumitul" Bacau Smile.
Imi plashe : movul,anime'urile si sa desenez[ma pricep cat de cat ] Sunt o persoana foooooarte energica si daca se intampla sa fiu mai linistita atunci e dezastru' Smile)))..My fav anime girls are:
1.Kyou Fujibayashi: O adoooooooor..E din Clannad..si cred ca e cea mai de treaba dintre toate [ehh ma rog..mai sunt vreo 2 care`mi plac Razz] Personalitatea ei e identica cu a mea ... Parca am fi gemene Cool [pe ea o folosesc ca si personajul care il joc in RPG si ea e la avatarul meu Very Happy]
2.Souseiseki: Imi place pt.ca e diferita de sorsa ,Souseiseki, e mai serioasa si mai baietoaica..La fel ca si Kyou,Souseiseki se aseamana uneori cu mine Razz.
3.Sakura Haruno : Toata lumea o stie.Multi o urask , cativa o plac...Eo una o plac chiar foarte mult adevarul e ca ... in prima serie Naruto[logic nu Shippuden] era mai slaba dar in Shippuden se schimba total si arata cat de mult se poate schimba cineva dintr-o weak girl intr-o super kawaii girl Rolling Eyes si chiar daca e dintr-un anime e un exemplu' pt mine Smile
Aaaaaaand 4. is ... Soi Fon[g] Razz ... Nuj de ce dar imi place de ea. Poate... doar pt simplul fapt ca e draguta si lupta pt Yoruichi oricand si oriunde :> ...
Cam atat.. Le'am enumerat pe aceste 4 domnisoare :> ca sa va arat[sau sa vedeti voi Smile) ] cum sunt eo cu adevarat Suspect ... Mda am scris prea mult whatever...akum .. Bay-bay! ^^ albino


Ultima editare efectuata de catre Adeeee.Myu in Joi Oct 08, 2009 3:41 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Adeeee.Myu
Dejiko- good friend
Dejiko- good friend
Adeeee.Myu


Mesaje : 57
Data de înscriere : 02/10/2009

Hiiiyaaah!^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hiiiyaaah!^^   Hiiiyaaah!^^ Icon_minitimeJoi Oct 08, 2009 3:40 am

Off topic : Am folosit prea multe smile-uri? Daca da va rog sa-mi spuneti ca sa mai sterg cateva dintre ele
Sus In jos
Dejiko
Mascot
Mascot
Dejiko


Mesaje : 7
Data de înscriere : 01/10/2009

Hiiiyaaah!^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hiiiyaaah!^^   Hiiiyaaah!^^ Icon_minitimeJoi Oct 08, 2009 7:46 pm

Bine ai venit Adeeee.Myu ^^
Sa te distrezi pe forum si sa-ti faci prieteni!
Happy posting and have fun!


P.S. E in regula cu smilies-urile!

(Dejiko..say)
Sus In jos
Naruto Uzumaki
Pinkish strawberry
Pinkish strawberry
Naruto Uzumaki


Mesaje : 336
Data de înscriere : 01/10/2009
Varsta : 27

Hiiiyaaah!^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hiiiyaaah!^^   Hiiiyaaah!^^ Icon_minitimeVin Oct 09, 2009 1:12 pm

Se pare ca sunt ultimul dar nu conteaza welcome here and happy posting Very Happy
Sus In jos
http://world-magic.wikiforum.ro/portal.htm
Adeeee.Myu
Dejiko- good friend
Dejiko- good friend
Adeeee.Myu


Mesaje : 57
Data de înscriere : 02/10/2009

Hiiiyaaah!^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hiiiyaaah!^^   Hiiiyaaah!^^ Icon_minitimeSam Oct 10, 2009 4:27 am

Arigatooo ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hiiiyaaah!^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hiiiyaaah!^^   Hiiiyaaah!^^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Hiiiyaaah!^^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Strawberry Panic :: Strawberry Sweet Style :: Welcome-
Mergi direct la: